Java Kurs

Java Kurs, dünyadaki en yaygın kullanılan programlama platformlarından biri olan Java ve aynı zamanda bu platforma has programlama dilinin öğretildiği eğitimdir. Günümüzde Java, web tabanlı ticari uygulamalardan uzay teknolojilerine kadar her alanda kullanılmaktadır. Java Kursu ile bu programlama diline iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Programın amacı, öğrenciye Java’nın tüm inceliklerini öğretip, uygulamaya yönelik bir eğitim vermektir. Program kapsamında tüm Java teknolojileri ele alınacak ve tam donanımlı Java yazılımcıları yetiştirilecektir. Java Kursu bölümleri aşağıda listelenmiştir. Java Kursu, diğer programlama dillerine bakış açınızda faydalar sağlayacaktır.

Java Kurs, firmaya özel veya kişiye özel dersler olarak ta verilir. Java Kursu ile javayı hızlaca öğrenerek, java’ya hakim olursunuz. Java Kursu diğer programlama dillerini anlamanız da da faydalı olacaktır.

Java Kurs - Neden Java Dili?


Java Kurs - Bir platformda yaz. her platformda çalıştır.
Java Kurs - Web'de çalışan ve web'e servis veren programlar yaratın.
Java Kurs - Sunucu tabanlı uygulamalar geliştirin.
Java Kurs - Uygulamalar ve Servisleri aynı dil ile yazıp birleştirin.
Java Kurs - Sunucular, Mobil cihazlar, işlemciler, ucuz elektronik ürünler, ve pratik birçok cihaz için; güçlü ve etkili uygulamalar geliştirin.
Java Kurs - 1.1 Milyar PC java çalıştırabiliyor.
Java Kurs - 3 Milyar mobil cihaz java çalıştırabiliyor.
Java Kurs - Dünya'da en çok kullanılan programlama dillerinden biridir.
Java Kurs - Türkiye'de ve dünyada iş potansiyeli en çok olan programlama dillerinden biridir.

 

Ön Kayıt Formu - Java Kurs

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Mesaj:

0 545 542 04 03 - Java Kurs

BİREYSEL EĞİTİMLER